VAROVÁNÍ: Delší prohlížení fotografií na následujících stránkách může vyvolat náhlé záchvaty spojené s nekontrolovatelným utrácením peněz (tzv. chromové šílenství), může vyvolat duševní krize, rodinné problémy spojené s ublížením na zdravém rozumu apod.
Před vstupem do galerie se ujistěte, že netrpíte syndromem jediné “pravé” značky a pohled na rýžový nákyp ve vás nevyvolává záchvaty nevraživosti. :-)

GENERAL WARNING: Longer browsing following pages may cause unexpected mental diseases connected with uncrontolled money spending (called “chrome madness”), family problems including divorces etc.
Before entering gallery, make sure, that your mentality is not affected by syndrome of “only one real bike brand” and if looking on rice will not stress you too much.

GENERAL EXCUSE: This site is produced and maintained by a person who is not native English speaker. Please excuse poor English on those pages. Trying to improve it...

Vítejte v nové galerii customů na bázi XV1600 Wildstar/Roadstar. Stránky jsou navržené na rozlišení minimálně 1024x768 s podporou Java a středními fonty (nastavení střední velikosti písma ve vašem prohlížeči). Máte-li nějaký tip na zajímavou fotku Wild/Road Stara, nenechte si to pro sebe a dejte vědět!

Welcome to new gallery of custom bikes based on Roadstar/Wildstar. You can anytime return to my personal site using navigation button Return Wildstar in the lower frame. Pages are designed for res. 800x600 or better, Java enabled and browser font size medium.
Most of pictures published here has been sent to me by friends. So if you will see your bike here and will want to update pictures, notes or to remove your bike from this site, just let me know.

Actual gallery is MIX 2003 - ENTER HERE
For older galleries, customs pages, sport and information pages use navigation

Aktuální galerie je MIX 2003 - VSTUPTE ZDE
Pro navigaci v ostatních stránkách, starších galeriích (od roku 99), použijte menu.

www.wildstar.cz - customs galleries, Stars&Babes gallery and tons of information for local W*/R* owners.