Prosinec 2004
SCRC Czech Republic - www.cruisers.cz
Naše galerie STARS & BABES
Vstup do galerie staveb a přestaveb

Připomínky k designu stránek prosíme zaslat webmasterovi na jeho mail Chcete pomoci s výrobou? Máte zajímavé zdroje informací, fotky strojů nebo reportáže z akcí? Chcete se stát spolupracovníkem a publikovat články na wildstar.online? Stačí poslat mail
Informace o reklamě a sponzoringu našeho projektu najdete na stránce “o projektu” a na samostatné stránce o podmínkách reklamy.

Konference funguje! Zaregistrujte se a můžete popovídat s dalšími uživateli na první, výhradně WIDSTARovské konferenci na tomto serveru!

Yamaha Roadstar 2004 byl představen!

Navrženo pro IE 6.x a min. rozlišení 1024x768, střední písmo

27.01.2003 Spousta nových fotek v galerii STARS&BABES.

©2001-2004 WS Online & autoři, Design: Tomáš
Sponzor projektu: 20-20 Vision Graphics

21.02.2003 Nové obrazové inzeráty.. Spousta doplňků na prodej!

Odkaz na aktuální stránku s fotografiemi zajímavých customů z letošního roku MIX 2003
Agentura, grafické & pre-press studio, fotografický atelier a mnoho dalšího nejen pro vaší reklamu - www.2020.cz

02.01.2003 Spousta informací a grafů na stránce výkonových kitů.

07.01.2003 Nové inzeráty... a další wilík na prodej zde...

06.02.2003 Nový update stránek Dílna a řada nádherných strojů v MIXu

Nabídka pro sponzory:
Pokud chcete pomoci s financováním našeho webu, nabízíme Vám možnost získat e-mailovou schránku ve tvaru vasejmeno@wildstar.cz. V současné době hradíme provoz úplně sami a jakákoliv pomoc je vítaná! Napište nám na wildstar@wildstar.cz a určitě se domluvíme!

02.05.2003 Nové krátké zprávy, řada nových fotek v galerii přestaveb.

04.06.2003 Nová stránka projektu LEXy (Lexani Racing) v customech

17.06.2003 Informace o novém modelu Roadstar pro rok 2004.

16.06.2003 Fotografie z testování power/sport cruiserů pro Motoráj.

26.08.2003 Spousta nových fotek v MIXu a v Sexy Stars.

22.09.2003 Kamarád Dennis z Pardubic najel se svým Wilíkem famózních 100.000km! Gratulujeme a čekáme na dalších 100.000!!!

Karburátory Weber i pro Wildstar
Americká firma Wide Open Products nabízí duální sadu Weber v kitu pro všechny modely Wildstar/Roadstar. Více podrobností najdete na stránce airboxů a karburátorů.
Další novinkou na podobné tíma je představení nového typu S&S kitu od australské firmy Nemesis v totální úpravě DaVinci za cenu pod 1000 dolarů! Tyto 50-55mm karburátory a airboxy s nejvyšším výkonem se dosud prodávaly pouze pro jiné značky za ceny kolem 2000$ a cena Nemesis Racing je více než zajímavá.

06.10.2003 Nové karburátory a nové fotky v mixu 2003

22.01.2004 Spousta nových fotek v galeriích Stars&Babes, update linků

Podrobný test Roadstar 2004 online
Na stránkách amerického Motorcycle Journalu najdete podrobný test letošního modelu Yamaha RoadStar. Odkaz na článek je zde...

20.12.2004 Asi poslední update těchto stránek. Více zde...

Vývoj stránek WILDSTAR.CZ ukončen, projekt v pasivním stavu..
K dnešnímu dni jsem se rozhodl ukončit další vývoj těchto stránek. Důvodů je několik ale nejzávažnější je prakticky nulová podpora ze strany lidí, od kterých by se dalo očekávat že budou mít zájem podporovat další vývoj a vylepšování těchto stránek - především tedy dovozců motocyklů Yamaha, dovozců a prodejců doplňků, úpravců a například také majitelů strojů XV-1600Wildstar nebo Roadstar Warrior. Nemám už dál motivaci shánět novinky ze světa, překládat co je kde nového a svým způsobem dělat bezplatně reklamu výrobcům (vesměs zahraničním), pro které je Evropa a potažmo ČR naprosto okrajovým trhem a jakákoliv podpora je z jejich strany nepravděpodobná. Výrobců a zejména dovozců různých doplňků pro stroje Wildstar do ČR je hodně ale proč by měli podporovat (zejména finančně) vývoj těchto stránek, že ano? Reklama, recence, informace - neznámé pojmy. Pak se diví, že o nich nikdo neví, že si lidé dovážejí složitě z ciziny věci, které oni jsou schopní dodat mnohdy za výhodnějších podmínek se servisem atd. Ale nač utrácet? A majitelé? Podívejte se na aktivitu v konferenci uživatelů? Nikdo nemá o nic zájem, nikdo nic nechce vědět. Nejaktivnější uživatelů jsou česky mluvící majitelé WS/RS z USA. Má to cenu? Provoz a vývoj těchto stránek přijde na cca 12 tisíc Kč ročně. V minulých letech jsme to platili z “naší” kapsy nebo s minimálním sponzoringem ze strany alespoň několika firem, kterým na tom záleželo. O absolutní ignoraci projektu ze strany dovozce vůbec nemluvě. A tak po několika letech nutně musela nastat situace, kdy jsem si řekl DOST a další vývoj již nebudu platit. Pokud nedojde k nějakému obratu během následujícího čtvrtletí, převedu doménu na výrazně úspornější platformu (menší kapacita, bez databáze/konference, bez zálohování, bez garance dostupnosti...) a stránky nechám v minimalizované podobě za finančně nejméně náročných podmínek “dožívat”. Pokud by se dalo dohromady solidní zajištění financování dalšího rozvoje, není problém opět přejít na stejný způsob aktivního žurnálu jako dříve - pravidelné články o novinkách na trhu, překlady, zkušenosti z ciziny atd. Je mi to moc líto, věnoval jsem tomu obrovskou spoustu času ale bez několika partnerů, kteří by projekt podpořili, už nemám motivaci dělat něco dál. Pokud chcete pomoct, stačí napsat a určitě se domluvíme co a jak...

Wildstary v Evropě končí - v USA nové modely pro rok 2005 a prodeje stoupají!
Zdá se že je to pravda, Yamaha nejspíš kvůli homologacím nebude prodávat nové stroje Wildstar ani Warrior a po doprodání skladových zásob nebude v Evropě nabízet žádnou alternativu cruiseru s OHV motorem. Nově uvedený roadster (sice s motorem původem s Warriora, potažmo z Wildstara) je trochu jiná kategorie (náhrada letitého V-maxe). Ovšem americká Yamaha a další sekce výrobce ve světě (m.j. Austrálie) dále prodávají a nabízejí stroje XV-1600 Roadstar. A teď je nejspíš jasné, proč od počátku byly stejné stroje v Evropě prodávané pod jiným názvem - nejspíš už v době uvedení na evropský trh bylo jasné, že homologace neumožní dlouhodobější prodej a aby si nepoškodili image, uvedli je rovnou s jiným názvem. Každopádně Roadstar se v USA prodává jak na běžícím pásu (kupodivu prodeje Warriora nejsou vůbec závratné) a pro modelový rok 2005 je v nabádce kromě standardního také Road Star v provedení Silverado i Midnight a dokonce kombinace nejluxusnějšího Midnight Silverado jako novinka pro 2005. Nemluvě o tom, že v nabídce se opět objevil Royal Star Tour Deluxe (také jako novinka). Nová reklamní kampaň je jednoznačně zaměřená na segment touring/cruiser, je v “nočním stylu” a zdůrazňuje obrovskou nabídku možností individuálních úprav (pochopitelně s preferencí značkových doplňků Yamaha Star).

This banner may be yours! Premium positions for regular prices available now!