Další soukromé a bezplatné inzeráty najdete na naší konferenci VBB.

DISKUZE WILDSTAR ONLINE CZ

NA PRODEJ: Různé díly na Wildstara

Inzerát číslo 002/2003

Kontakt: Tomáš Kocanda
wildstar@wildstar.cz
Telefon:
602 349970
Cena: různé - viz text inzerátu. U nových věcí vesměs 30% sleva, u použitých 50% i více.... V případě zájmu o více věcí je možné dohodnout další slevu.

Na prodej různé díly na Wildstara:
Sériová zrcátka, sériové přední brzdiče včetně chromovaných okrasných krytů Yamaha,  různé chromované krytky a řada dalších dílů na prodej. Zavolejte mi a domluvíme se!
 
STOCK INTAKE MANIFOLD
(sériové sací potrubí) - pokud chcete zvýšit výkon odezvy motoru pomocí té nejsnadnější metody, vyhlazením hran v gumovém těle sériového sacího potrubí a nechcete riskovat součástku ze své motorky, máte možnost koupit tento díl levněji. Cena 1000Kč. Přesný popis vyhlazení je k dispozici například zde.

Kromě toho mám na prodej spoustu dalš ích sériových dílů - standardní airbox (vhodný na úpravu), nástavce řídítek atd.

Inzerát číslo 004/2003

Kontakt: Tomáš Kocanda
wildstar@wildstar.cz
Telefon:
602 349970
Cena: 5.900,- Kč

NA PRODEJ: Custom fiberglass extended fender

CUSTOM EXTENDED FENDER (REAR)
Yamaha - custom accesories, prodloužený laminátový zadní blatník na prodej! Prakticky připravený do laku - všechny otvory pro montáž kromě otvorů pro zadní světlo (předpokládá se, že majitel bude chtít instalovat LED diodové světlo nebo jiné světlo než sériové), nicméně otvory pro standardní světlo a SPZ držák jsou vyznačené. Blatník je mírně prodloužený a jeho tvar sleduje obrys zadního kola (není jen přímým prodloužením sériového blatníku). Konstrukce je velmi pevná a lehká. Ruční výroba. Made in USA.

Kromě zadního prodlouženého blatníku mám na prodej jeden sériový kovový zadní blatník (vhodné pro úpravu a prodloužení) a jeden přední blatník. Zadní blatník je nového typu (s výztuhou). Cena 3500 Kč za zadní, 3000 za přední.

Další díly na prodej!

Komplet sériových domečků a ovladačů na řídítka - připraveno pro chromování
Pokud chcete chromované “domečky” na řídítkách namísto ošklivých sériových a nechcete riskovat že budete půl roku čekat na podařený chrom a nebudete kvůli tomu moct jezdit, tak si můžete koupit kompletní sadu mých sériových ovladačů a domečků (komplet včetně spínačů a kabeláže, pumpy brzdy atd) a nechat si to nachromovat a pak zase prodat ty vaše sériové. Tak jsem to udělal i já a výsledek je vidět tady. Chromování slitin hliníku nedělá každý a občas se ta práce protáhne a proto jsem nechtěl aby byla motorka mimo provoz řadu měsíců a koupil zase od někoho celou sadu na výměnu. Teď tedy prodávám tu svou sériovou. Může se hodit i v případě že máte nešikovně padlou motorku a poškozený domeček přední brzdy apod. Prodávám to ale vcelku za 6000 Kč.

POZOR DOPLNĚNO!

NA PRODEJ: Padací rám Yamaha original

Kontakt: Tomáš Kocanda
wildstar@wildstar.cz
Telefon:
602 349970
Cena: 30% sleva proti ceně Yamaha ČR

Na prodej přední padací rámy Yamaha
Kamarád mi tady nechal na prodej přední padací rámy Yamaha - největší padáky, které jsou na Wildstara dostupné, tím pádem i nejbezpečnější. Instalace je snadná a po dohodě klidně můžu padáky nainstalovat přímo na místě při odběru. Cena 4900 Kč odpovídá 30% slevě z prodejní ceny. Jsou v naprosto dokonalém stavu, bez poškrábání atd...

NA PRODEJ: Díly přední vidle - brejle, nerezové kryty...

Kontakt: Tomáš Kocanda
wildstar@wildstar.cz
Telefon:
602 349970
50% ceny nových dílů v Yamaze

Na prodej díly přední vidle Wildstar - kryty, brejle atd
Vzhledem k nákupu chromovaných předních vidlí prodávám své sériové nerezové kryty vidlí, brejle (komplet vč. nástavců). Jsou nepoškozené a vhodné pro opravu motorky bourané na předek nebo na vyleštění nebo nachromování, když chcete jezdit a ne čekat měsíce než se to chromařům povede. Pro vážné zájemce jsem schopný zajistit nachromování v USA, takže odpadají typicky české problémy s chromováním hliníkových slitin, nerezu apod.

 

Chcete inzerovat na této stránce? Inzerce je určená pro ty, kteří pochopitelně podporují náš projekt. Stačí poslat mail a určitě se domluvíme.

Chcete inzerovat na této stránce? Inzerce je určená pro ty, kteří pochopitelně podporují náš projekt. Stačí poslat mail a určitě se domluvíme.