Bob Cody je motorkář z Omahy, který si dal za úkol, sestavovat, udržovat a doplňovat seznam všech možných informací, které se přímo či nepřímo týkají strojů Roadstar/Wildstar. Jeho “TIPS” se posílají jako dokument a pokud je nám známo, nikde jinde nejsou k dispozici v online formě a pravidelně aktualizované (Bob nám přímo posílá nové verze), tak jako je vidíte tady.
V seznamu najdete všechno - počínaje oblečením a konče technickými tipy a častými otázkami nových majitelů na údržbu apod. V seznamu jsou prakticky všichni výrobci doplňků, úpravci atd. Nemusíme podotýkat, že překlad tohoto materiálu je téměř nemožný a řada linků a tipů se týká výhradně USA. Ale i tak je to jeden z nejlepších informačních zdrojů, které známe. Stránky ROADSTAR TIPS BOBA CODYHO

Na těchto stránkách najdete informace o všech možných a nemožných doplňcích, které se na Wilstar dají sehnat. Snažíme se o to, aby byl přehled co nejucelenější a přitom přehledný. Uvítáme jakékoliv kontakty a informace o výrobcích pro XV-1600, dostupné u nás i v zahraničí - zkušenosti, fotografie i výrobky vyráběné malosériově apod.

U některých doplňků, které jsme osobně vyzkoušeli, uvádíme naše subjektivní hodnocení. Čím více hvězdiček, tím lepší. Nezáleží jen na kvalitě výrobku ale i na ceně a stylu atd.

Pro navigaci na podstránkách můžete použít menu v levém rámečku nebo duplikát pod obrázkem nahoře. Rozdělení do podstránek je podle zaměření a logických celků. Momentálně jsou v první podobě vytvořené stránky brašny, sedla a plexi...

Výzva pro dovozce, prodejce a výrobce doplňků. Myslíte si, že by váš výrobek neměl chybět v přehledu na našich stránkách, aby se o něm mohli snadno dozvědět majitelé Wildstarů v ČR, pro které je tento web přímo určený? Nečekejte a ozvěte se nám. Určitě najdeme nějakou vhodnou možnost, jak váš výrobek prezentovat, případně i napsat praktické zkušenosti v provozu (pokud ho známe a používáme nebo pokud ho dostaneme k vyzkoušení). Máme řadu možností komerčních prezentací, počínaje uvedením kontaktů přímo u výrobku a konče reklamními bannery a tlačítky apod. Ozvěte se - na co čekáte? Nechcete mailovat ale domluvit se přímo - volejte 0602-349970.

Výrobci, dovozci, prodejci - čtěte!

©2000-2002 wildstar.cz - stránky příznivců XV-1600 Wildstar/Roadstar©
sponzoruje 20-20 Vision Graphics, Jihlava - studio, které tvoří Váš vizuální styl.