If you want to share banners, here is for you. Please link it to www.wildstar.cz

ODKAZY
základní sada linků každého majitele/příznivce W* (W jako Wild, * jako Star) s internetem

Nemesis Racing (Austrálie)NEMESIS RACING (Austrálie) http://www.woodworkbooks.com/ausstar/manifoldinstall.htm a http://www.woodworkbooks.com/ausstar/ - Australská firma, která se zabývá vývojem a výrobou různých dílů pro náročnějí úpravy motorů RS/WS. Po nemoci hlavního konstruktéra a spolumajitele firmy je vše opět v pohybu a firma rozšířila výrobu populárních náhrad sacího potrubí a neméně populárních kitů pro instalaci S&S airboxů a karburátorů i o motorové kity zvětšující objem motoru na 1775 a nyní i 1845cm3. S firmou máme navázaný kontakt. V USA jde o populární výrobky, zejména sací potrubí, které firma nestíhá ani vyrábět, jaký je o ně zájem. Firma plánuje i vlastní výrobu racingových vaček ze špičkových materiálů (třískově obráběná ocel EN36A tvrzená na 62-64R) ale první kusy mají být na trhu až koncem roku 2002 stejně jako řada dalších plánovaných výrobků (8 verzí airboxů, spojky, zdvihátka, brzdy, tlumiče, kompletní rámy, brejle, různé žádané kryty včetně nových krytů podsedlové části apod).

Barons Custom (USA)BARONS CUSTOM (USA) http://www.baronscustom.com/ - Jedna z prvních firem na trhu, která začala vyrábět speciální doplňky na WS/RS a v současné době je považovaná za tradiční v oblasti metrických cruiserů Yamaha jako takových. V nabídce je snad úplně všechno - od drobností až po radikální kity na úpravy motoru, které pochází z vlastních dílen i dodávaných exkluzivně pro firmu. Drag racingový tým Barons Custom propaguje výrobky firmy na sportovním poli (Baron byl první, kdo představil Roadstar s více než 100hp na zadním kole a stále je na předních místech co se týká vývoje kitů). Firma je naprosto spolehlivá, má rozsáhnou dealerskou sí? a její výrobky je možné sehnat i u nás. Kvalita je 100%, občas je problém s větším zájmem o určitý díl a čekacími termíny (backorder), které jsou pro USA celkem typické.


Hellraiser (USA)HELLRISER (USA) http://www.hellrisercustoms.com/ - Hellriser nabízí řadu dílů pro RS/WS a to především funkční díly (nikoliv jen ozdoby) - kity na snižování, snad všechno, co se týká karburátorů, spojky ale i kola, chromované díly apod. Vyhlášená je ovšem kvůli perfektnímu sortimentu výkonových sad od několika výrobců a v nabídce jsou všechny potřebné díly pro úpravy motoru od těch nejsnadnějších (výměny pístních sad) až po náročné modifikace a kity na zvětšování objemu, nové kliky apod. Navíc zástupci firmy aktivně komunikují s lidmi na konferenci RS Riders a radí jim s technickými problémy a dotazy a firma má velmi dobrou reputaci, i když je to malá dílna a obchod. Spokojení zákazníci jsou dobrá reklama.

 

California Custom Cruisers (USA)CALIFORNIA CUSTOM CRUISERS (USA) http://www.cal-custom-cruiser.com/ - Nepříliš hezký web ale zajímavé výrobky převážně kusové ruční výroby ale ve velmi dobré kvalitě. Firma má řadu spokojených zákazníků, je velmi aktivní na konferenci a radí všem s problémy a dotazy. Kromě řady běžných doplňků nabízí unikátní výrobky - jmenovitě na míru vyráběné blatníky ve stylu tradičních HD (herritage softail) nebo hlubokých ala Indian přímo pro RS/WS, chromovaný spodní kryt řemenu (jeden z asi třech výrobců na trhu) a například i opěrky pro řidiče a spolujezdce. Zajímavostí je kusová výroba táhel řadicí páky, které jsou schopní vyrobit prakticky v jakémkoliv stylu podle přání zákazníka a řada příkladů je vyfocená na webu. 

 

Thunderbike (Německo)THUNDERBIKE (SRN): http://www.thunderbike.de - Pravděpodobně jeden z nejprestižnějších evropských výrobců koncepčních motorek (staveb) a radikálních dílů na úpravy a přestavby RS/WS. Firma vyrábí špičkové díly (zejména výfuky) ale i neuvěřitelné showbiky a za dostupné ceny (relativně). V každém případě se jedná o stránky, které stojí za návštěvu. A pokud se podíváte do kterékoliv galerie přestaveb, tak je obrovská šance, že jejich koncepty uvidíte všude, protože jsou skutečně prvotřídní!

 

 

Orient Express (USA)ORIENT EXPRESS (USA) http://www.orientexpress.com/ - Špičkový výrobce výhradně výkonových a funkčních dílů pro různé stroje nabízí od letošního roku řadu zajímavých výrobků pro RS/WS a jako první na světě nabídnul i dvoulitrový kit (2007 cm3, 135koní/210Nm na zadním kole) za peníze odpovídající výkonu. Nicméně i cenově méně náročné díly jsou zajímavé a například sady pístů s vysokou kompresí, vačky a zdvihátka OE jsou v USA velice populární a prodávané řadou dealerů Firma přímo komunikuje omezeně ale dealerská podpora je výtečná. Za zmínku stojí nesmírně úspěšný racingový tým, který i na evropském poli ukazuje, že se jedná o naprosto profesionální přístup jak k výrobě, tak k závodění.

 

Motorcycle Enhacements (Kanada)MOTORCYCLE ENHANCEMENTS (Kanada) http://www.motorcycleenhancements.com/ - Malá kanadská firmička nabízí tradiční sortiment doplňků všech možných dodavatelů pro RS/WS a kromě toho několik vlastních výrobků, převážně drobností - kity na přemístění sériových stupátek dopředu, blinkry a zadní světlo z čirého plexiskla (ve stylu BMW krytek), řadicí tyčku ve tvaru blesku, a velmi zajímavé brejle. Z doplňkového sortimentu zaujme nabídka všech výrobků Thunder Manufacturing - především airboxy a produkty Kuryakyn. Majitel firmy komunikuje velmi aktivně na konferenci RS Riders a nestalo se, že by neodpověděl na e-mail apod. V tomto ohledu je to asi bez rizika.

 

BASS (Holandsko)BASS (Holandsko) http://www.basscustombikes.nl - Holandská firma spolupracující na vývoji dílů s německou firnou Thunderbike. Nedávno představila několik fantastických staveb na bázi motoru XV1600 (spoustu fotek postupu výroby najdete na stránkách v odkazech customs a projects) ale vypadá to, že je to čistě výrobce kompletních strojů a nebude dodávat žádné díly apod. Ty projekty ovšem stojí za shlédnutí a většinu z nich můžete najít také na stránkách naší galerie přestaveb.

 

 

Cruiser Customising (USA)CRUISER CUSTOMISING (USA) http://www.cruisercustomizing.com/ - Netradiční web amerického prodejce doplňků na všechny “metrické” motorky. Kromě internetového obchodu rozděleného podle značek se mohou uživatelé zaregistrovat a nahrát si do profilu svůj obrázek motorky a komentovat nabízené zboží a doplňovat ho o zkušenosti apod. Počet zaregistrovaných majitelů Roadstarů na tomto webu je v tomto okamžiku asi 800. Zajímavá koncepce webu.

 

 

Britt Motorsports (USA)BRITT MOTORSPORTS (USA) http://www.brittmotorsports.com/ - Poměrně populární firma mezi americkými majiteli R* nabízí kromě fantastických staveb na bázi RS také příslušenství a díly pro vlastní stavby, zejména části rámu, brejle, přední vidle a komplety předního kola, sportovní zadní blatníky apod. Hlavní činnost je ovšem stavby celých motorek a to zejména chopperů, které nechybí v žádné internetové galerii přestaveb.

 

 

Patrick Racing (USA)PATRICK RACING (USA) http://www.patrick-racing.com/cruisers.html - Velmi populární výrobce výkonových sad a dílů pro úpravy především motoru. Velmi agilní závodní tým Patrick Racing se nedávno proslavil rekordem v třídě sériových Roadstarů (PROSTAR) na 1/4 míle (9.86sec., cílová rychlost 211km/h). Firma vyrábí a dodává prostřednictvím řady dealerů - vačky, písty s vysokou kompresí, kity na zvětšení objemu na 1775 cm3, zapalování atd...

 

 

HACKER CUSTOM CYCLES (USA)HACKER CUSTOM CYCLES (USA) http://www.hackerscustomcycles.com/ - Menší ale velmi aktivní firma sídlící nedaleko Atlanty se zabývá především úpravami a stavbou rámů a airbrushí ale v poslední době představili několik skvělých staveb za velmi rozumné peníze, které mohou být inspirací i pro české úpravce. Firemní web není právě často updatován a nejnovější stavby najdete například v naší galerii přestaveb.

 

<!-- link start -->
<a href="http://www.wildstar.cz" target="_blank">
<img src="http://http://www.wildstar.cz/Banner-2002-english-v1.gif" border="0"></a>
<!-- link end -->

VÝMĚNA BANNERU - pro webmastery...

BANNER EXCHANGE for webmasters...

Jestli si s námi chcete vyměnit bannery na vašich stránkách s odkazy, můžete použít následující HTML kód nebo přímo nakopírovat následující banner a nalinkovat ho na www.wildstar.cz
If you want to exchange banners, here is our HTML code or you can simply use the .GIF banner displayed here and link it to www.wildstar.cz
If you will do so, let us know and send us your banner too...

VISIT OUR FRIEDS AT: / STRÁNKY NAŠICH PŘÁTEL VE SVĚTÉ:

www.xv1600.dk
www.wildstarfan.nl
www.roadstarnagazine.com
Road Star Magazine (Austrálie)

Stránky nadšenců:

Wildstar Fan (Německo)
Road Star Gallery (USA)
Fat Pages (USA)
Wildstar Fan (Holandsko)
Mr Tidy Tech Tips (USA)
XV1600 (Dánsko)

ROADSTAR MAGAZINE (Austrálie) http://www.roadstarmagazine.com/
WILDSTAR FAN (Německo) http://www.wildstar-fan.de/wildhome.html
ROADSTAR GALLERY (USA) http://www.roadstargallery.com/
FATPAGES (USA) http://www.geocities.com/fatbike4/
WILDSTAR FAN (Holandsko) http://www.wildstarfan.nl/
MR TIDY´S TECH TIPS (USA) http://home.att.net/~tele6/Info.htm
XV1600.DK http://www.xv1600.dk
WILDSTAR PAGES (FR) http://wildstarpages.free.fr/

KONFERENCE, KLUBY a ORGANIZACE:

Road Star Riders 1602 (konference)
Star Touring & Riding Club
ISRA - International Star Riders Association
WildStar (konference)
Star Riders DE

ROAD STAR RIDERS 1602 (USA) http://forums.delphiforums.com/star_riders/start
WILDSTAR (evropská konference) http://forums.delphiforums.com/wildstar/start
ISRA (USA) http://www.star-riders.org/
STAR TOURING & RIDING (USA) http://www.startouring.org/
STAR RIDERS (Německo) http://www.star-riders.de
STAR ASSOCIATION (FR) http://www.starsassociation.com/

Stránky úpravců a dodavatelů dílů:

METRIX (USA) http://www.metrixconcepts.com/ Firma nastartovala marketingovou kampaň ve stylu německého Thunderbike a začala nabízet kompletní sortiment tohoto evropského výrobce na americkém trhu. Inzerce v časopisech (celostránkové) a další výdaje do reklamy na srazech se ale nejspíš nevrátily tak rychle, jak čekali a podle informací z konference majitelů je firma ve vážných problémech, dluží zákazníkům zboží i peníze a komunikuje spíš vůbec než málo. Takže pozor!

Tradiční výrobci doplňků:

A na koho si dát pozor?

Chcete další odkazy? Jak je libo, pokračujte na stránce Boba Codyho na našem webu, kde najdete stovky dalších odkazů na výrobce všeho možného pro naše motocykly.
Víte o zajímavých stránkách s tematikou XV1600? Podělte se s ostatními. Stačí poslat odkaz mailem. Díky

Wildstar Pages (FR)
STAR ASSOCIATION (FR)
http://wildstarpages.free.fr/

©2000-2002 wildstar.cz - stránky příznivců XV-1600 Wildstar/Roadstar©
sponzoruje 20-20 Vision Graphics, Jihlava - studio, které tvoří Váš vizuální styl.