Redakce a webdesign wildstar.online:

Poštovní adresa:
20-20 Vision Graphics s.r.o.
Pobočka Praha
Hněvkovská 1229/36
14800 Praha 4
E-mail: wildstar@wildstar.cz

IČO: 49967819
DIČ: 314-49967819

Fakturační adresa:
20-20 Vision Graphics s.r.o.
Kosmákova 10
58601 Jihlava

Připomínky k designu stránek prosíme zaslat webmasterovi na jeho mail

Chcete pomoci s výrobou? Máte zajímavé zdroje informací, fotky strojů nebo reportáže z akcí? Chcete se stát spolupracovníkem a publikovat články na wildstar.online?
Stačí poslat mail

Projekt WILDSTAR ONLINE

Původní myšlenka byla vytvořit nějaký web pro všechny majitele, zájemce a příznivce motocyklů XV1600 Wildstar (v USA Roadstar) a potažmo všech takzvaných “metrických cruiserů” v ČR. Postupně se přidávaly další části, které dosud existovaly jako samostatné projekty, zejména galerie zajímavých přestaveb na bázi wildstarů a roadstarů a galerie “Stars & Babes”, kde jsou výhradně fotky motocyklů Star a pózujících motorkářek, spolujezdkyň, manželek, přítelkyň i profesionálních či amatérských modelek. Hlavní myšlenka ale zůstává a chtěli bychom vytvořit web, na kterém si každý najde něco zajímavého a užitečného. Přinejmenším to bude místo, kde bude možné najít inspiraci pro vlastní úpravy a “customizaci” svého velkoobjemového miláčka, místo, kde bude možné najít zkušenosti s doplňky té či oné značky a typu, kontakty na úpravce a dodavatele všeho potřebného u nás i v zahraničí apod. Budeme se snažit přinášet novinky ze světa, průřez zprávami z ciziny i z domova, informace o nových výrobcích i technické zprávy, rady a návody. Nutno podotknout, že se nejedná o oficiální projekt a realizace veškerých úprav, které na tomto webu najdete, prováděli jejich majitelé s vědomím, že pravděpodobně přijdou o záruky na svůj stroj apod. Takže obligátní varování - veškeré zde uváděné informace, postupy, návody a doplňky, které nenabízí, nedodává a neinstaluje váš oficiální prodejce, jsou pouze informativní. Správci tohoto webu nepřebírají žádnou odpovědnost za jakékoliv úpravy, výrobky nebo služby, které se zmiňují na tomto webu nebo které jsou uvedené v seznamech odkazů nebo v reklamách.

Pro další rozvoj našeho (vašeho) webu nutně potřebujeme sponzory a zadavatele reklamy. Máte-li ve vašem okolí prodejce dílů, úpravce, airbrushisty nebo se znáte s jakoukoliv další firmou nebo jednotlivcem, který by měl zájem o sponzoring našeho webu, kontaktujte nás prosím. Do tohoto okamžiku jsme sice zaznamenali obrovský zájem zákazníků, potencionálních majitelů a fanoušků našich motocyklů ale naprosto bez odezvy ze strany prodejců, úpravců a dodavatelů. Nejspíš nemají zájem o cílenou reklamu na webu, který si myslíme, že má smysl a může být ideálním místem pro prezentaci všech firem, které mají co nabídnout návštěvníkům našich stránek. Nemluvě o odezvě ze strany Yamahy v ČR, kde se oslovení prodejci ani neobtěžovali informovat na cenové podmínky apod. Byli bychom rádi, kdyby se našlo alespoň pár lidí, kteří nás podpoří a na hodiny a hodiny práce spojené s výrobou, překlady a publikováním stránek přispějí jakoukoliv částkou. Během velmi krátké doby těmto lidem nabídneme alespoň možnost sponzoringu formou nákupu exkluzivních nášivek ve stylu loga našich stránek, jejichž výroba je připravená. Kolekce dalších předmětů (baseballky, trička a další předměty budou následovat). Máte li nějaké nápady, napište nám nebo můžeme podiskutovat v konferenci.

Pár slov o nás a našem projektu...

75  USD per year
150  USD per year
50 USD per year
80  USD per year

1602 Kč + 5% DPH na rok. Výměny s online magazíny bezplatně. Statické obrázky GIF nebo JPG

2300 Kč + 5% DPH na rok (120x60) - GIF, JPG, Flash

2500 Kč + 5% DPH na rok (120x67) - GIF, JPG, Flash

4800 Kč + 5% DPH na rok (468x60) - GIF, JPG, Flash

And standard big banner 468x60 will cost you 150 USD or EUR per year with free swap (if needed) every week.

REKLAMA

www.wildstar.cz - customs galleries, Stars&Babes gallery and tons of information for local W*/R* owners.

©2000-2002 wildstar.cz - stránky příznivců XV-1600 Wildstar/Roadstar©
sponzoruje 20-20 Vision Graphics, Jihlava - studio, které tvoří Váš vizuální styl.